Balon Helowy pozwala wykonywać zdjęcia z powietrza z wysokości do 450 metrów. Zapewnia stały punkt do zawieszenia aparatu przy braku lub słabym wietrze.

Balon Helowy pozwala wykonywać zdjęcia z powietrza z wysokości do 450 metrów. Zapewnia stały punkt do zawieszenia aparatu przy braku lub słabym wietrze. Doskonale nadaje się do wykonywania zdjęć lotniczych.

Cyfrowy aparat fotograficzny podwieszony pod balonem jest sterowany zdalnie z ziemi i może wykonywać zdjęcia pod dowolnym kątem nachylenia. także równolegle do powierzchni ziemi.

Mamy możliwość dowolnego pozycjonowania aparatu fotograficznego w powietrzu. Dysponujemy stałym podglądem na żywo. Balonu nie obowiązuje zakaz lotów nad terenem zabudowanym.

Może być wykorzystywany do bezpiecznego fotografowania w miastach, na wysokościach niedostępnych dla innego typu maszyn latających.

Balon umożliwia fotografowanie obiektów zarówno z dużych jak i niewielkich odległości. Pozwala to na uzyskanie wyjątkowych ujęć i perspektyw trudnych lub niemożliwych do uzyskania za pomocą innych technik fotograficznych.