Panoramy 360

VR / Panoramy 360 / Wirtualny Spacer

GIGAPANORAMY W JAKOŚCI DUBAI 360

NOWY INTEGRATOR 360

WIRTUALNY SPACER

Integrator 360 to multimedialna prezentacja zrealizowana na bazie panoram sferycznych i filmów 360°. Nasz produkt to coś więcej niż proste połączenie panoram 360. Wirtualny spacer może działać jak aplikacja pobierana za pomocą kodu QR lub też w pełni funkcjonalna strona www.

Prezentacja jest w pełni interaktywna, umożliwia wyświetlanie map, zdjęć, filmów, tekstów, muzyki, stron internetowych czy nawet obiektów 3D. Jest przystosowana do wyświetlania na komputerach osobistych, smartfonach, tabletach oraz okularach VR

Dodatkową korzyścią z takiego rozwiązania jest możliwość integracji z usługami wyszukiwarki Google i sieci społecznościowych Facebook co w skuteczny sposób pozwala dotrzeć do tysięcy internautów.

Przeczytaj o naszym projekcie Dubai 360 lub kliknij w link i zobacz jedną z 40 naszych panoram.

Virtual Reality

ZOBACZ TO NA WŁASNE OCZY

Załóż okulary VR i przenieś się w dowolne miejsce. Jest to nieocenione narzędzie w promocji turystki, wizualizacji architektonicznej czy prezentacji terenów inwestycyjnych.

Panorama 360 z lotu ptaka optymalnie zaakcentuje i uwypukli dobre strony każdej inwestycji znacznie lepiej niż google maps. Zobacz nasze realizacje 360 dla centrów logistycznych Goodman lub największego na świecie projektu panoramicznego Dubai 360.

  • Wsparcie na komputery, tablety, smartfony
  • Oculus, HTC Vive, Google Cardboard i inne

PANORAMY 360 Z LOTU PTAKA

Szczecin przebudowa A. Struga panorama 360

PANORAMA 360 Z LOTU PTAKA

Klikając w link można udać się na wirtualny lot nad Prawobrzeżem, dzielnicą miasta Szczecin znajdującą się na wschodnim jego brzegu. W samym środku sceny widać roboty drogowe związane z przebudową ulicy Andrzeja Struga. ( widoczną jakość oferowaliśmy w 2012 roku )

Kraków widok z drona, zdjęcia 360

WAWEL PANORAMA LOTNICZA 360

Panorama lotnicza 360 z widokiem na Wawel i całe miasto Kraków. Po włączeniu panoramy przez kliknięcie w odnośnik: Kraków 360 można zobaczyć całe miasto z lotu ptaka. Używając opcji zoom dostępnej na panelu lub rolki/kółka na myszce można przybliżyć dowolną część miasta by przyjrzeć jej się z bliska.

STATYSTYKI OGLĄDALNOŚCI

Zobacz jak skutecznie panoramy 360 zdobywają zasięg w mediach społecznościowych i wyszukiwarkach.

WIĘCEJ PANORAM LOTNICZYCH

Kliknij i zobacz nasze pozostałe Panoramy sferyczne z lotu ptaka.