Panoramy 360

VR / Panoramy 360 / Wirtualny Spacer

GIGAPANORAMY W JAKOŚCI DUBAI 360

NOWY INTEGRATOR 360

WIRTUALNY SPACER

Integrator 360 to multimedialna prezentacja zrealizowana na bazie panoram sferycznych i filmów 360°. Nasz produkt to coś więcej niż proste połączenie panoram 360. Wirtualny spacer może działać jak aplikacja pobierana za pomocą kodu QR lub też w pełni funkcjonalna strona www.

Prezentacja jest w pełni interaktywna, umożliwia wyświetlanie map, zdjęć, filmów, tekstów, muzyki, stron internetowych czy nawet obiektów 3D. Jest przystosowana do wyświetlania na komputerach osobistych, smartfonach, tabletach oraz okularach VR

Dodatkową korzyścią z takiego rozwiązania jest możliwość integracji z usługami wyszukiwarki Google i sieci społecznościowych Facebook co w skuteczny sposób pozwala dotrzeć do tysięcy internautów.

Przeczytaj o naszym projekcie Dubai 360 lub kliknij w link i zobacz jedną z 40 naszych panoram.

Virtual Reality

ZOBACZ TO NA WŁASNE OCZY

Załóż okulary VR i przenieś się w dowolne miejsce. Jest to nieocenione narzędzie w promocji turystki, wizualizacji architektonicznej czy prezentacji terenów inwestycyjnych.

Panorama 360 z lotu ptaka optymalnie zaakcentuje i uwypukli dobre strony każdej inwestycji znacznie lepiej niż google maps. Zobacz nasze realizacje 360 dla centrów logistycznych Goodman lub największego na świecie projektu panoramicznego Dubai 360.

  • Wsparcie na komputery, tablety, smartfony
  • Oculus, HTC Vive, Google Cardboard i inne

PANORAMY 360 Z LOTU PTAKA

Szczecin przebudowa A. Struga panorama 360

PANORAMA 360 Z LOTU PTAKA

Klikając w link można udać się na wirtualny lot nad Prawobrzeżem, dzielnicą miasta Szczecin znajdującą się na wschodnim jego brzegu. W samym środku sceny widać roboty drogowe związane z przebudową ulicy Andrzeja Struga. ( widoczną jakość oferowaliśmy w 2012 roku )

Kraków widok z drona, zdjęcia 360

WAWEL PANORAMA LOTNICZA 360

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc viverra tempor rhoncus. Integer iaculis augue metus, eget luctus ex tristique sed. Suspendisse egestas lacinia magna et rutrum. Nunc vel est vel augue mollis gravida. Aenean hendrerit felis a suscipit accumsan. Pellentesque mi metus, condimentum quis maximus eu, ornare dapibus elit.

STATYSTYKI OGLĄDALNOŚCI

Zobacz jak skutecznie panoramy 360 zdobywają zasięg w mediach społecznościowych i wyszukiwarkach.

WIĘCEJ PANORAM LOTNICZYCH

Kliknij i zobacz nasze pozostałe Panoramy sferyczne z lotu ptaka.

O NAS

By pracować na najwyższym światowym poziomie potrzeba jest wiedza i doświadczenie. Wymagany Know-how to połączenie interdyscyplinarnych umiejętności z dziedzin takich jak fotografia, konstrukcja UAV, programowanie czy CNC wspartych autorskimi rozwiązaniami wykonanymi na zamówienie. Panoramy i VR to dla nas coś więcej jak produkt. To sposób na życie i pasja.

AEROPIX

TELEFON +48 607 190 807

ADRES     

GROTA ROWECKIEGO 14B/5 ,

71-297 SZCZECIN , POLSKA

EMAIL     kontakt@aeropix.pl

NAPISZ DO NAS

Szukasz informacji na temat VR i 360, chciałbyś zobaczyć bezpłatną demonstrację, zastanawiasz się jak wykorzystać VR i panoramy 360 w promocji swojego projektu ? A może masz już pomysł gotowy do realizacji. Z przyjemnością pomożemy. Napisz do Nas 🙂