Zdjęcia z różnych zakątków Polski.

Wybierz interesującą Cię tematykę zdjęć z linków w menu po prawej, tuż pod przyciskiem "zamów zdjęcia". Po kliknięciu w jedno ze zdjęć można przejść do następnego / poprzedniego przy pomocy myszy lub klawiszy strzałek na klawiaturze. Powiększone zdjęcie można zamknąć wciskając klawisz "ESC".

Przykładowe zdjęcia lotnicze

Twierdza Kłodzko znajduje się na Dolnym Śląsku. Jest to jeden z najlepiej zachowanych bastionów tego typu w Polsce. Choć nie widać tego z lotu ptaka, w strukturę twierdzy wchodzi skomplikowana sieć podziemnych tuneli, dotępnych również dla turystów.

Plaża w upalny dzień. Fotografia lotnicza przedstawia widok na molo w Międzyzdrojach. Jest to jedno z kilku zdjęć użytych do stworzenia unikatowej panoramy sferycznej z lotu ptaka przedstawiającej polskie morze za pomocą tej techniki.

Przebudowa głównej drogi dojazdowej do Szczecina. Andrzeja Struga z lotu ptaka. Jedno z wielu zdjęć składających się na panoramę sferyczną 360.

 

Urząd miasta widziany z lotu ptaka. Jasne błonia uważane są za jedno z bardziej reprezentatywnych miejsc w Szczecinie. W pogodne dni miejsce to wybierane jest często przez spacerowiczów. Wystarczy przejść przez ulicę Księdza Piotra Skargi by znaleźć się przy Pomniku Czynu Polaków, zwanym potocznie Pomnikiem Trzech Orłów, gdzie znajduje się wejście do największego parku w mieście.

Festiwal Słowian i Wikingów w Wolinie. Zdjęcie lotnicze wioski wikingów położonej na wyspie. Co roku budowany jest tymczasowy most pontonwy, pozwalalający na łatwe przemieszczanie się przez rzekę do Wolina.